Covid-19: Health & Safety Brand Standards. Know More
hidden

Premier Palace Hotel Kyiv очікує справедливого розслідування з приводу незаконного блокування роботи

  • 15.04.2022

13 квітня 2022 року було заблоковано спробу незаконного перешкоджання роботі готелю.

У цей день об 11 ранку близько ста невизначених осіб у камуфляжі та балаклавах, які назвалися членами громадської організації “Економічний фронт”, увірвалися до приміщень Premier Palace Hotel Kyiv нібито “за дорученням Кабінету Міністрів України задля проведення націоналізації бізнесу”.

Майже 10 годин тривало блокування готелю, яке супроводжувалось безпідставними, агресивними вимогами перевірки документів мешканців готелю та надання установчих документів підприємства, що є грубим порушенням правил чинного законодавства навіть з обмеженнями воєнного часу. При цьому були задоволені вимоги поселити у готелі представників переселенців із зони бойових дій, але запропоновані номери та варіанти поселення були проігноровані.

Свідками протиправних дій в готелі, що знаходиться у  центрі столиці України, стали кореспонденти багатьох поважних міжнародних медіа, що тут проживають та працюють від першого дня війни.

Представник блокувальників готелю, який назвав себе як “Василь М'який”, відмовився надати  документи, що підтверджують його повноваження, як представника громадської організації “Економічний фронт” та будь-які доручення від Кабінету Міністрів України.

Реагуючи на присутність сторонніх осіб на території готелю, їхню агресивну протиправну поведінку щодо мешканців, ігнорування запитань міжнародних журналістів, погрози та блокування роботи готелю, адміністрацією Premier Palace Hotel Kyiv було складено відповідну заяву до поліції.

«Блокування роботи готелю може бути або провокацією, або проявом  рейдерства. Premier Palace Hotel Kyiv є українським бізнесом та флагманом першої української мережі готелів Premier – коментує події генеральний директор готелю Олександр Буй, – ми наполягаємо на своїй незмінній патріотичній позиції і наголошуємо на факті своєї української юрисдикції та належності ПрАТ «Готель «Прем’єр Палац» європейській компанії, кінцевими бенефіціарами якої є громадяни країн Євросоюзу. Наполягаємо на швидкому розслідуванні незаконного блокування роботи готелю та притягненні до відповідальності його учасників».

Від початку воєнних дій Premier Palace Hotel Kyiv долучився до волонтерського руху, допомагаючи управлінню військово-цивільного співробітництва Національної Гвардії України доставляти гуманітарні вантажі з логістичних хабів до лікарень Києва, систематично надаючи допомогу Головному управлінню ДСНС України у місті Києві та підрозділам територіальної оборони Києва у вигляді продуктів харчування, гігієнічних засобів, а також закуповуючи необхідне спорядження (тепловізори, рації, бронежилети) для працівників готелю, які зараз на передовій захищають свободу України в лавах ЗСУ. 

Готель став хабом для міжнародних медіа, що висвітлюють війну в Україні. Premier Palace Hotel Kyiv активно реагує на запити офіційних органів влади, місцевого самоврядування, керівництва Нацгвардії та ДСНС, тероборони. Команда готелю робить усе, що її силах, для підтримки людей та воїнів України. Разом ми переможемо!